مجموعه زمانی شما را به خرید بهترین محصولات انواع روغن خودرو و گریس و انواع فیلتر دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پخش کننده فیلتر بنزین جنتو

آنچه در این مقاله می خوانید...

نقاط قوت و ضعف فیلتر بنزین فروش ویژه فیلتر بنزین جنتو

فیلتر بنزین برای هر ماشینی مورد نیاز است. درخصوص ماشین هایی با قیمت بالا، به دلیل آنکه خسارت ناشی از یک سهل انگاری بیشتر از مراقبت است، میبایست از فیلترهای مناسب استفاده کنیم. مانند مدل جنتو. خرید فیلتر بنزین جنتو از آن جهت اهمیت دارد که بنزین در طول مدت زمان فرآوری تا مصرف دچار ناخالصی می شود. فروشگاه های مختلف لوازم یدکی در سطح شهر این فیلترها را به فروش می رسانند.

پخش کننده فیلتر بنزین جنتو

نقاط قوت و ضعف فیلتر بنزین

نقاط قوت و ضعف فیلتر بنزین

امروزه کارگاه های کوچک و بزرگی اقدام به تولید فیلترهای مختلف می کنند. اما به دلیل اهمیت قسمت سوخت رسانی و موتور ماشین، حتما باید از یک فیلتر مرغوب و با کیفیت استفاده کنیم. از جمله نقاط قوت فیلتر با کیفیت می توان به توانایی جداسازی ذرات ۵ میکرون یا بزرگتر نام برد. به دلیل اهمیت این قطعه بهتر است از مراجع آشنا و قابل اعتماد آن را تهیه نمایید.

یک فیلتر بنزین خوب باید دارای اندازه ای غیر قابل تغییر، عدم حساسیت به تغییرات هوایی و جوی هر منطقه و سهولت استفاده باشد. از سمت دیگر به دلیل حرارت بالای موتور، صافی بنزین نباید با این حرارت و تغییر دما تغییر شکل و اندازه داشته باشد و به نوعی ثابت بماند. دستگاه های ساخت فیلتر پیچیدگی خاصی ندارند اما باید در ساخت فیلتر به ظرافت و استحکام آن دقت  کافی بفرمایید تا پس از مدت کمی از هم باز نشده و باعث خسارت  بیشتر نشود.

اما شاید یکی از دلایل ضعف و سردرگمی در انتخاب یک فیلتر بنزین خوب، تعداد زیاد کارگاه های تولید این محصول است. اجناس چینی و یا بی کیفیت که بخاطر قیمت های کم گاهی باعث وسوسه راننده شده و در نهایت خسارت بیشتری به بار می آورد.

فروش ویژه فیلتر بنزین جنتو

فروش ویژه فیلتر بنزین جنتو

فروشگاه های مختلف لوازم یدکی زیادی در سطح شهر به فروش فیلتر ماشین اقدام می کنند. اما برای فروش ویژه فیلتر هم می توانید به فروشگاه های اینترنتی مراجعه کنید و هم آنکه از نمایندگی تهیه فرمایید. خرید اینترنتی به شما قیمت های به صرفه تر و صرفه جویی در زمان را می بخشد. از سویی دیگر معمولا برای ماشین های وارداتی و قیمت بالا، فروشگاه های مخصوص قطعات آنها در سطح هر شهر وجود دارد که با تضمین کیفیت به شما یک فیلتر بنزین مرغوب را عرضه می کنند. فیلترهای بنزین چینی جنتو نیز در بازار بسیار دیده می شود اما با توجه به آنکه فروش و کیفیت مدل های ایرانی و پمپ بنزین ساخت داخل جواب خود را پس داده بهتر است از مدل ایرانی استفاده نمایید.

حمید زمانی

 

من در حوزه روغن خودرو مشغول به کار هستم

مجموعه زمانی شما را به خرید بهترین محصولات انواع روغن خودرو و گریس و انواع فیلتر دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *