مجموعه زمانی شما را به خرید بهترین محصولات انواع روغن خودرو و گریس و انواع فیلتر دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز پخش فیلتر روغن ۲۰۶ بلند

آنچه در این مقاله می خوانید...

قابلیت جذب بالا فیلتر روغن مراکز فروش فیلتر روغن 206 بلند

فیلتر روغن ۲۰۶ بلند یکی از اجزای خودرو است که کار تصفیه روغن را بر عهده دارد که به عملکرد درست موتور کمک می کند، این محصول از طریق مرکز پخش آن نیز در مدل ها و برندهای مختلفی به صورت مستقیم وارد بازارهای سراسر کشور می شود.

مرکز پخش فیلتر روغن 206 بلند

قابلیت جذب بالا فیلتر روغن

 قابلیت جذب بالا فیلتر روغن فیلتر روغن قابلیت جذب بالایی داشته و آلودگی ها و گرد و غبار را جذب نموده و از مسدود شدن مسیر حرکت روغن پیشگیری خواهد نمود، چون در مسیر ورودی روغن به موتور فیلتر، روغن وجود دارد و در این مسیر تا فیلتر، دوده ناشی از احتراق، براده های ناشی از سایش قطعات، گرد و غبار و سایر آلودگی ها وجود دارد با مسدود کردن مسیر باعث آسیب رساندن به موتور خواهد شد.

بنابراین با جذب این آلودگی ها توسط فیلتر روغن باعث تصفیه شدن روغن می شود و در نتیجه باعث پاکیزه ماندن روغن در فشار زیاد ناشی از رفت و آمدهای پی در پی، استارت در هوای سرد، حرارت بالای موتور در کارکرد موتور در زمان طولانی می شود و از سابیده شدن اجزای موتور نیز پیشگیری خواهد شد.

یک فیلتر روغن مرغوب:

  • دارای مقاومت بالا در برابر پارگی است.
  • قدرت جذب بالا فیلتر در برابر آلودگی ها زیاد است.
  • فیلتر در پوسته به طور صحیح قرار گرفته است.
  • در برابر ورود روغن مقاومت نمی کند.
  • نشتی در مدیا فیلتر وجود ندارد.
  • جداکننده آلودگی ها و ذرات از روغن است.
  • دارای سوپاپ اطمینان با آب بندی مناسب است.
  • دارای محفظه کاآمد با قابلیت تحمل فشار بالا است.

مراکز فروش فیلتر روغن ۲۰۶ بلند

مراکز فروش فیلتر روغن 206 بلند مراکز فروش فیلتر روغن ۲۰۶ بلند این محصول را در بهترین کیفیت ارائه نموده و با عملکرد درست خود و به بهترین نحو ممکن نیاز بازار را رفع می کند، این فیلتر یکی از اجزای مهم خودرو است که بسته به نوع خودرو در مدل های مختلفی به فروش می رسد.

فیلتر روغن عرضه شده بسته به نوع و برند دارای طول عمر مشخصی است و به طور کلی مدت زمان تعویض آن هر ۲۰ هزار کیلو متر است و در صورتی که روغن دارای طول عمر ۱۰ هزار کیلومتر است بار دوم که روغن عوض می شود فیلتر آن نیز باید عوض شود و اگر روغن دارای طول عمر ۲۰ هزار کیلو متر است بعد از هر بار تعویض روغن فیلتر نیز باید عوض شود.

فیلتر روغن در دو نوع المثنی و پیچی به فروش می رسد که در نوع پیچی فیلتر داخل محفظه نگهدارنده نصب شده و محفظه نگهدارنده آن بر روی موتور قرار می گیرد و در زمان تعویض فقط المنت و واشر آب بندی آن تعویض می شود، فیلتر المثنی نیز اجزای آن در یک مجموعه مونتاژ شده و فیلتر در پایه ای در درون موتور نصب شده که در زمان سرویس، فیلتر به طور کامل عوض می شود.

حمید زمانی

 

من در حوزه روغن خودرو مشغول به کار هستم

مجموعه زمانی شما را به خرید بهترین محصولات انواع روغن خودرو و گریس و انواع فیلتر دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *