مجموعه زمانی شما را به خرید بهترین محصولات انواع روغن خودرو و گریس و انواع فیلتر دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرجع خرید فیلتر کابین خودرو

آنچه در این مقاله می خوانید...

نحوه تشخیص فیلتر کابین اصل قیمت فروش فیلتر کابین خودرو

جهت خرید فیلتر کابین خودرو می توانید به سایت فروش آنلاین ما مراجعه کرده و از ضمن بازدید از سایت ما می توانید از تنوع محصولات با کیفیت سایت ما برخوردار شوید و اقدام به خرید محصول مورد نظر کنید و همچنین از اطلاعات و راهنمایی های کارشناسان واحد فروش ما بهره مند شوید

مرجع خرید فیلتر کابین خودرو

نحوه تشخیص فیلتر کابین اصل

نحوه تشخیص فیلتر کابین اصل

کار فیلتر هوای کابین خودرو چیست و چه موقع زمان تعویض آن است؟

هنگامی که فرد سیستم تهویه هوا را روشن می کند، هوایی که از دریچه ‌های خودرو به داخل خودرو هدایت می گردد، در اصل قضیه هوای موجود در بیرون ماشین می باشد. فیلتر هوای کابین، هوای وارد شده به کابین را قبل از وارد شدن به کابین و عبور کردن از سیستم تهویه تصفیه می ‌کند.

حتما موارد زیر را در ذهن خود داشته باشید:

·         در حالت کلی فیلتر های هوای کابین با فیلتر های هوای موتور تفاوت دارد.

·         کار فیلتر هوا، تصفیه کردن هوای وارد شده به قسمت موتور خودرو جهت ایجاد احتراق است. در صورتی که کار فیلتر هوای کابین، تصفیه کردن هوای وارد شده از دریچه‌ ها به داخل خودرو می باشد.

·         یک خودرو شاید بتواند بیشتر از یک فیلتر هوای کابین داشته باشد.

عوض کردن فیلتر هوای کابین چگونه انجام می شود؟

·         ابتدا باید فیلتر هوای قبلی و استفاده شده را در بیاورید و سپس فیلتر جدید را در جای آن جایگزین کرده و از نصب صحیح آن مطمئن شویم.

·         در صورت نیاز همه خرد ریزهای کابین را تمیز کنیم

چنانچه جریان هوای وارد شده از دریچه ‌ها کم و یا ضعیف باشد، این مورد نشان دهنده این است که موقع  عوض کردن فیلتر فرا از راه رسیده است. خوب است که بر طبق جدول زمان‌ بندی کارخانه سازنده فیلتر هوا را در مدت های زمانی مرتب عوض کنید. چنانچه  خودرو خود را بیشتر در جا‌هایی مثل زیر درخت و یا جاهایی که مواد آلاینده بیشتری دارد، قرار می دهید فیلتر هوای کابین زودتر کثیف می شود و نیاز به عوض کردن فیلتر پیدا می‌کنید باید زودتر نسبت به تعویض آن اقدام کنید.

قرار دادن فیلتر هوای کابین سالم در خودرو تا چه میزان مورد اهمیت است:

زمایی که فرد بخاری یا کولر خودرو را روشن می ‌کنید هوای وارد شده به کابین از بیرون ماشین وارد خودرو می‌ گردد و قبل از عبور از دریچه ‌های ورود به کابین از فیلتر عبور داده می ‌شود.که خیلی از آلودگی ها و همینطور گرد و غبار آن را از بین می برد. یک فیلتر هوای سالم، ورود هوای تمیز و سالم به کابین را حتمی می‌کند. زمانی فیلتر هوا از کار بایستد هوای وارد شده ضرر دارد و می‌تواند جهت نفس کشیدن هم مناسب نباشد. همینطور فیلتر هوای کثیف راه ورود هوا به کابین را مسدود می‌ کند و از میزان قدرت سیستم تهویه مطبوع کم می کند.

قیمت فروش فیلتر کابین خودرو

قیمت فروش فیلتر کابین خودرو

قیمت فروش فیلتر کابین اصل: با توجه به نوسان قیمت ها در بازار ، نمی توان قیمت دقیقی برای این محصول در نظر گرفت ولی می توان قیمت تقریبی آن را از اینترنت بدست آورید.  

حمید زمانی

 

من در حوزه روغن خودرو مشغول به کار هستم

مجموعه زمانی شما را به خرید بهترین محصولات انواع روغن خودرو و گریس و انواع فیلتر دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *