بازرگانی زمانی
خانه / فیلتر کابین / قیمت فیلتر کابین کربن اکتیو در بازار

قیمت فیلتر کابین کربن اکتیو در بازار

فیلتر کابین کربن اکتیو می تواند نقش به سزایی در حفظ سلامت افراد ایفا کند. با توجه به افزایش روزافزون آلودگی های هوا در شهر های بزرگ و همچنین ترافیک های وحشتناک که روز به روز به آن افزوده می شود. می توان گفت که استفاده از این نوع فیلتر امری اجتناب ناپذیر است.

قیمت فیلتر کابین کربن اکتیو در بازار

خرید به صرفه فیلتر کابین کربن اکتیو

خرید به صرفه فیلتر کابین کربن اکتیودر مورد خرید به صرفه فیلتر کابین کربن اکتیو باید عرض کنم که در صورت داشتن نمایندگی شرکت مربوطه و یا خرید به صورت عمده، مسلما می توان از تخفیفات خاصی بهره مند شد. ولی نکته ای که در این میان می تواند دارای اهمیت باشد نقش این نوع فیلتر در تامین سلامتی افرادیست که روزانه از خودرو استفاده می کنند. مخصوصا در شهر های بزرگی مانند تهران که انواع و اقسام آلاینده ها در هوا وجود دارد. نقش این نوع فیلتر ها می تواند حیاتی باشد. فیلتر های کابین کربن اکتیو می توانند بوهای نامطبوعی که از محیط بیرون وارد فضای کابین خودرو می شود را تصفیه کرده و از ورود آن ها به کابین جلوگیری کنند. 
خرید فیلتر کابین کربن اکتیو برای خودرو در شهر هایی که آلایندگی های بیشتری در هوای خود دارند اکیدا توصیه می شود. و پیشنهاد می شود در شهرهایی مانند تهران با هر سرویس دوره ای روغن،فیلتر کابین نیز تعویض گردد. زیرا به علت بالا بودن ذرات معلق در هوای این شهرها، فیلتر کابین در فاصله کمتری باید تعویض گردد تا کیفیت هوای داخل کابین افت نکند. 

بزرگترین تولیدکننده فیلتر کابین کربن اکتیو در کشور

خوشبختانه امروزه با بالا رفتن درک عمومی مردم از رفاه و سلامت، مردم از خرید اجناس بی کیفیت و فاقد استاندارد های لازم اجتناب می کنند. و همچنین اهمیت به مراتب بیشتری به سلامت خود و اعضای خانواده خود می دهند. 
لذا امروزه استفاده از فیلتر های کابین کربن فعال به دلیل نقش آن در کم کردن آلایندگی های موجود در هوای بیرون کابین و بالا بردن کیفیت هوای داخل کابین، در کشور از اقبال خوبی برخوردار شده است. بنابراین تولید کننده های این محصول در داخل کشور را بر آن داشته است که 
اولا فیلتر کابین کربن اکتیو را با قیمتی بسیار رقابتی تولید کنند که بتوانند گوی سبقت را از سایر رقبا در زمینه فروش بربایند و ثانیا در عین رقابتی بودن قیمت، به هیچ عنوان محصول تولیدی کیفیت نازلی نداشته باشد و درخور شان مصرف کننده داخلی باشد. 
از جمله تولید کنندگانی که در این عرصه فعالیت می کنند میتوان به شرکت های زیر اشاره کرد :

  1. توسعه کربن آیریک
  2. مدیران فیلتر
  3. فیلتر فردا
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
حمید زمانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120918262
شماره تلفن ثابت:02149279930
پاسخگویی واتس اپ کلیک کنید
آدرس کانال: Irans_oil_filter_Market@
پست الکترونیکی: zamani.oil.co@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مناسب ترین نوع فیلتر کابین مخصوص کاپرا

فیلتر هوای کابین وظیفه تصفیه هوای ورودی به کابین را بر عهده دارد . هوای مورد نیاز کابین معمولا زمانی که شیشه ها بسته باشد از دریچه های هوا وارد کابین می گردد. ا

پاسخی بگذارید

بازرگانی زمانی