مجموعه زمانی شما را به خرید بهترین محصولات انواع روغن خودرو و گریس و انواع فیلتر دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت فیلتر روغن گیر در مراکز تولیدی

آنچه در این مقاله می خوانید...

عمر مفید فیلتر روغن گیر چقدر است؟آشنایی با دستگاه فیلتر روغن گیر

مراکز مختلفی در سراسر کشور در زمینه تولید انواع مختلف فیلتر های روغن گیر فعالیت می‌کنند و این محصولات را در انواع گوناگون و مناسب برای خودرو های مختلف وارد بازار می‌نمایند. قیمت فیلتر روغن گیر در مراکز معتبر تولیدی این محصول بسته به پارامتر های گوناگون متفاوت است و بدون در نظر گرفتن این پارامترها نمی‌توان قیمت دقیقی از فیلتر روغن گیر ارائه نمود. عموما دو فاکتور مهم در مورد قیمت انواع مختلف فیلتر های روغن گیری که در بازار تولید و عرضه می‌شوند، کیفیت مواد اولیه استفاده شده در تولید انواع مختلف این محصولات و همچنین نوع و کیفیت کاغذ صافی استفاده شده در تولید این محصولات هستند. علاوه بر این ابعاد و اندازه فیلتر روغن گیر نیز در قیمت روز این محصولات موثر است و بدون در نظر گرفتن آن‌ها نمی‌توان قیمت دقیقی از این محصولات را در اختیار شما قرار داد. 

قیمت فیلتر روغن گیر در مراکز تولیدی

عمر مفید فیلتر روغن گیر چقدر است؟

عمر مفید فیلتر روغن گیر چقدر است؟یکی از سوالات مهم در مورد فیلتر روغن گیر این است که عمر مفید فیلترهای روغن گیر چقدر است؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که بسته به پارامتر های مختلف عمر مفید این محصولات متفاوت است.

از جمله مهمترین پارامترها در مورد عمر فیلتر روغن می‌توان به میزان استفاده از اتومبیل و بالطبع استفاده از این فیلتر ها اشاره نمود. هرچقدر استفاده از این فیلتر ها بیشتر باشد عمر مفید آن کمتر خواهد بود. علاوه بر این آلودگی هوا می‌تواند باعث کمتر شدن عمر مفید فیلتر شود.

همچنین تمیز کردن فیلتر با باد نیز می‌تواند باعث پاک شدن مواد چسبنده بر روی فیلتر شده و عمر مفید آن را بالاتر برد. 

قبل از خرید و تعویض این محصولات می‌توانید با اشخاص متخصصی که این محصول را در اختیار شما قرار می‌دهند در مورد کارهایی که باعث بالا رفتن عمر مفید فیلتر روغن گیر می‌شود اطلاعات مفیدی بدست بیاورید. 

آشنایی با دستگاه فیلتر روغن گیر

دستگاه فیلتر روغن گیر یکی از دستگاه های مهم در اتومبیل های سنگین به شمار می‌آید و حضور آن در کار کرد مفید و درست اتومبیل های سنگین بی نهایت مهم و اثرگذار است. 

دستگاه فیلتر روغن گیری باعث جدا سازی هوا و روغنی که در اتومبیل های سنگین و دیزلی استفاده می‌شود می‌گردد.درست کار نکردن این دستگاه می‌تواند باعث ایجاد مشکلات مختلفی از جمله درست کار نکردن اتومبیل؛ آلودگی هوا و محیط زیست و … شود که موضوعاتی بسیار با اهمیت است.

از طریق اشخاص مطلع و متخصص در این زمینه می‌توانید اطلاعات دقیق تری در مورد دستگاه فیلتر روغن گیر و همچنین نوع و ابعاد مختلف آن و … بدست بیاورید و با چند و چون کاربرد این محصولات بیشتر آشنا شوید.

حمید زمانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زمانی شما را به خرید بهترین محصولات انواع روغن خودرو و گریس و انواع فیلتر دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *