مجموعه زمانی شما را به خرید بهترین محصولات انواع روغن خودرو و گریس و انواع فیلتر دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت فیلتر روغن کپچر در سال ۹۸

آنچه در این مقاله می خوانید...

لوازم سرویس دوره ای روغن کپچرخصوصیات مهم فیلتر روغن کپچر

فیلتر روغن کپچر صفحه ای است که جهت ممانعت ورود ذرات گرد و غبار به درون موتور ماشین در آن تعبیه می شود و به عنوان یک قطعه مهم و تاثیر گذار بر تمام عملکرد ماشین عمل می کند. انتخاب این قطعه متناسب با مدل ماشین یکی از نکات مهمی است که حتما باید به آن توجه کنید. در ادامه مطالب بیش تری درباره کارایی و قیمت فیلتر روغن کپچر می خوانید.

قیمت فیلتر روغن کپچر در سال ۹۸

لوازم سرویس دوره ای روغن کپچر

لوازم سرویس دوره ای روغن کپچراستفاده ازمواد با کیفیت در ساخت فیلتر کپچر یکی  از شرط های اصلی عملکرد دقیق و بلند مدت این قطعه است. کوچک ترین عیب در این قطعه عملکرد کل ماشین را مختل می کند و شما مجبور به اقدام جهت سرویس این قطعه می شوید و به لوازم فیلتر کپچر نیازمند می گردید.

 فیلتر روغن کپچر یک قطعه محوری در خودرو است که لایه های تشکیل دهنده آن کمک به سوخت رسانی بهتر می کند و به طور غیر مستقیم بر عملکرد سایر قطعات ماشین اثر می گذارد.

هر چه خودرو پیشرفته تر و مجهز تر باشد به مراتب فیلتر های متناسب با آن باید تعبیه شود و زمان تعویض آن ها کوتاه تر باشد. به همین دلیل پیشنهاد می شود حتما این قطعه را با توجه به مدل دقیق ماشین خود تهیه کنید.

به منظور داشتن تجربه خرید مطمئن، مراجعه به نمایندگی های شناخته شده از اقدامات مهم است. داشتن یک خرید خوب شما را تا مدت ها از خرید مجدد آن بی نیاز می کند و از عملکرد روان ماشین  خود لذت می برید.

خصوصیات مهم فیلتر روغن کپچر

همانطور که اشاره شد نصب یک فیلتر روغن مناسب در ماشین مانع از ورود ذرات اضافی به درون موتور می شود و این امر سوخت و ساز ماشین را تنظیم می کند و به دنبال سوخت رسانی درست کارکرد بقیه قطعات به درستی انجام می گیرد. 

از فیلتر روغن ماشین به عنوان ریه تنفسی آن نام می برند. که اگر به این قطعه ارزان اما مهم توجه نشود و به موقع تعویض نگردد تنفش ماشین به مشکل بر می خورد و در نهایت شاهد بد کار کردن آن می شوید.

شاید سوال ایجاد شود چرا فیلتر روغن کپچرماشین این قدر قطعه مهمی است؟ در زیر به تعدادی از فواید و خصوصیات فیلتر روغن آن اشاره می کنیم:

  • فیلتر روغن بر عملکرد کلی اتومبیل اثر می گذارد.
  • فیلتر روغن مناسب در مصرف سوخت صرفه جویی می کند.
  • فیلتر روغن سالم منجر به سوخت درست و جلوگیری از آلودگی می شود.

فروش  فیلتر روغن کپچر در انواع مختلف یکی از محصولات قابل عرضه است که می توانید به راحتی آن را خریداری کنید. مراکز خرید فیلتر روغن صادراتی در سراسر کشور آماده خدمت رسانی هستند.

حمید زمانی

 

من در حوزه روغن خودرو مشغول به کار هستم

مجموعه زمانی شما را به خرید بهترین محصولات انواع روغن خودرو و گریس و انواع فیلتر دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *