بازرگانی زمانی
خانه / فیلتر روغن / قیمت جهانی فیلتر روغن گیربکس اتوماتیک ۲۰۶

قیمت جهانی فیلتر روغن گیربکس اتوماتیک ۲۰۶

قیمت فیلتر روغن گیربکس اتوماتیک ۲۰۶ بسته به برند تولید کننده می تواند دارای تفاوت هایی باشد. این تفاوت  قیمت به دلیل تفاوت در میزان جذب آلودگی های روغن می باشد و در عملکرد موتور تفاوت زیادی ایجاد می نماید. برای استعلام قیمت این محصول راه های متفاوتی وجود دارد که می توان با هر کدام به قیمت های جهانی این محصول دسترسی داشت.

قیمت جهانی فیلتر روغن گیربکس اتوماتیک 206

ظرفیت جذب کثیفی فیلتر روغن گیربوکس چقدر است؟

ظرفیت جذب کثیفی فیلتر روغن گیربوکس چقدر است؟ظرفیت جذب فیلتر روغن گیربکس بر اساس نوع محصول می تواند متفاوت باشد و به طور کلی نمی توان تعیین کرد که به طور دقیق ظرفیت جذب کثیفی این فیلتر ها چقدر است. برند هایی با تولید محصولاتی با کیفیت تر توانسته اند میزان ورود آلودگی به موتور از طریق روغن گیربکس را به حداقل میزان ممکن برسانند. 

منافذ این فیلترها باید به گونه ای طراحی شوند که به میزان لازم روغن را از خود عبور دهند اما از ورود کوچکترین آلودگی ها به گیربکس جلوگیری نمایند. برترین کارخانجات با استفاده از دانش روز دنیا در کنار بهره گیری از بهترین دستگاه ها و مواد اولیه توانسته اند فیلتر های طراحی نمایند که بالاترین میزان جذب آلودگی را داشته باشند اما روغن را نیز به راحتی به گیربکس ماشین می رساند. با تحقیقی ساده می توان با نام این برندهای تولید آشنا شد و جهت خرید محصول آن ها به فروشگاه های مخصوص این لوازم مراجعه داشت.

زمان تعیین شده سرویس فیلتر روغن ۲۰۶

زمان سرویس فیلتر روغن ۲۰۶ می تواند بر حسب زمان و یا مسافت اندازه گیری شود. ماشین بعد از طی کردن چیزی حدود ۳۰۰۰ تا ۵۰۰۰ مایل نیاز به تعویض فیلتر دارد اما اگر دوره زمانی را بخواهیم در نظر بگیریم باید بعد از هر سه ماه فیلتر چک شده و در صورت نیاز تعویض گردد. عواملی مانند موارد زیر می توانند نیاز به تعویض فیلتر روغن را بیش تر نمایند که باید مد نظر قرار گیرند.

  • آلودگی هوا: به دلیل وجود ناخالصی های بیشتر در هوا ماشین نیاز به تعویض فیلتر پیدا می کند.
  • دمای هوا: گرمای بالای هوا نیز نیاز دوره ی زمانی تعویض فیلتر را کوتاه می نماید.
  • ترافیک بالا: ترافیک بالا نیاز موتور و گیربکس را به روغن افزایش می دهد از همین رو میزان روغن بیش تری تصفیه شده و فیلتر زودتر نیاز به تعویض دارد.
  • حمل بار: حمل بار با وزن بالا موجب کوتاه شدن عمر مفید فیلتر می شود.

چک کردن و عوض کردن فیلتر روغن تاثیر بسیار زیادی در عمر موتور ماشین دارد. بهتر است که در دوره های زمانی تعیین شده حتما این فیلتر ها بررسی شوند و در صورت بسته بودن منافذ با یک فیلتر دیگر جایگزین شوند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
حمید زمانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120918262
شماره تلفن ثابت:02149279930
پاسخگویی واتس اپ کلیک کنید
آدرس کانال: Irans_oil_filter_Market@
پست الکترونیکی: zamani.oil.co@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت باورنکردنی انواع فیلتر روغن لیفان x60

فیلتر روغن یکی از قطعه های بسیار مهم و کاربردی است که باعث می شود گرد و غبار و آلودگی ها وارد روغن موتور نشود و این فیلتر تمامی باکتری ها و قارچ های موجود در هو

پاسخی بگذارید

بازرگانی زمانی