مجموعه زمانی شما را به خرید بهترین محصولات انواع روغن خودرو و گریس و انواع فیلتر دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت به روز فیلتر روغن ۲۰۶

آنچه در این مقاله می خوانید...

فیلتر روغن چه نقشی در عملکرد خودرو دارد ؟تولید کننده فیلتر روغن 206

سایت فروش آنلاین ما به عنوان یکی از مراکز عرضه فیلتر خارجی می باشد که مشتریان می توانند با اطمینان خاطر از محصولات با کیفیت موجود در سایت ما بازدید و خریداری کنند. در کنار این مورد می توانند از نظرات و راهنمایی های کارشناسان ما بهره مند گردند. لازم به تذکر است که قیمت های ما بسیار منصفانه و مقرون به صرفه می باشد. بنابراین جهت خرید فیلتر روغن ۲۰۶ به سایت ما مراجعه کنید.قیمت به روز فیلتر روغن 206

فیلتر روغن چه نقشی در عملکرد خودرو دارد ؟

فیلتر روغن چه نقشی در عملکرد خودرو دارد ؟

نقش فیلتر روغن خوب: بطور کلی فیلتر خودرو نقش مهمی در ایجاد صحت کار موتور خودرو و قطعات دیگر دارد. فیلترها مثل برخی اجزای دیگر مصرفی باید بر طبق کیلومتر تعیین شده استاندارد عوض شود. ولی در کل عمر مفید و موثر آن ‌ها از بقیه قطعه های مصرفی کمتر است.

 بطور کلی فیلتر ها وظیفه کیفیت هر چه بهتر سوخت، هوا و روغن را بر عهده دارند.

تاثیر روغن در خودرو به چه صورت است:

• خنک‌ کننده موتور: موتور بر اثر گرما نشات گرفته از احتراق، خیلی گرم می گردد. و روغن باید گرما را گرفته و منتقل کند که این کار سبب خنک شدن موتور می گردد.

• آب ‌بندی کردن یعنی چه؟ نشت کردن گازهای موجود در سیلندر یکی از معضلاتی است که روغن موتور با ایجاد لایه ‌ای بین پیستون و سیلندر از نشت گاز پیشگیری می کند.

• جذب ذرات معلق چگونه است؟ روغن ذراتی که از فرسایش قطعات ایجاد می شود را به خود جذب کرده و از آسیب‌ های ممکن پیشگیری می کند.

برخی از ویژگی ‌های فیلتر روغن خوب را نام ببرید؟

• قادر به جداسازی ذرات با اندازه پنج میکرون و همچنین بزرگتر

• انجام کار مناسب در همه فصل ها بدون توجه به موقعیت جوی

• دارا بودن قدرت پاک ‌سازی خوب

• انجام آب ‌بندی دقیق

• داشتن تحمل در مقابل فشارهای بالا

• وجود داشتن سوپاپ جهت اطمینان

با این تفاسیر عمر مفید فیلتر روغن به کاغذ داخل آن بستگی دارد.

که با طی شدن مدت زمانی از کار آن و جذب کردن نا خالصی در منافذ کاغذ، فیلتر روغن عمر مفید خود را کم کم از دست می دهد.با مسدود کردن این منفذ ها فیلتر دیگر کیفیت خوب خود را نداشته و ممکن است این نا خالصی ها هر لحظه با وجود فشار روغن از درون کاغذ رد گردند و آسیب های جدی به وجود بیاورند.

عمر مفید فیلتر روغن چقدر است؟

بر طبق توضیحات بالا زمان دقیقی برای تعویض فیلتر روغن وجود ندارد و  نمی توان زمان تعویض آن را به طور دقیق تعیین کرد و بیشتر بر طبق موقعیت کاری روغن و فیلتر وابسته است.بعضی از رانندگان پس از هر تعویض روغن و بعضی دیگر با کمک بیشتر از فیلتر آن را تعویض می کنند.

در هر خودرو موتور جهت شروع به کار لازم است تا دسترسی به سوخت و هوا جهت روشن شدن داشته باشد و به روغن جهت انجام روان کاری و خنک کاری بعضی از قطعات دسترسی داشته باشد.

تولید کننده فیلتر روغن ۲۰۶

تولید کننده فیلتر روغن 206 تولید کننده فیلتر: یکی از نمایندگی های خرید فیلتر خارجی سایت فروش آنلاین ما است که مشتریان می توانند با خیال راحت از محصولات متنوع ما خریداری نمایند.

حمید زمانی

 

من در حوزه روغن خودرو مشغول به کار هستم

مجموعه زمانی شما را به خرید بهترین محصولات انواع روغن خودرو و گریس و انواع فیلتر دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *