بازرگانی زمانی
خانه / صافی بنزین / قیمت به روز صافی بنزین فلزی پژو در بازار

قیمت به روز صافی بنزین فلزی پژو در بازار

صافی بنزین خودرو پژو یکی از قطعات مهم در اجزای سیستم سوخت رسانی در خودرو پژو است، در هنگام سوختگیری از پمپ بنزین ها به دلیل اینکه بنزین در اکثر پالایشگاه ها از کیفیت پایینی برخوردار است باعث انتقال انواع لجن ها و ذرات مضر برای موتور خودرو می شود، با قرار دادن فیلتر یا صافی بنزین پژو از ورود این مواد به انژکتور خودرو جلوگیری می شود، قیمت صافی بنزین فلزی پژو به جنس آن و برند تولیدی و عوامل مختلف دیگری بستگی دارد.

قیمت به روز صافی بنزین فلزی پژو در بازار

بهترین صافی بنزین فلزی پژو با قیمت ارزان

بهترین صافی بنزین فلزی پژو با قیمت ارزاندر گذشته بسیاری از خودرو ها دارای سیستم کاربراتوری برای انتقال بنزین از باک به درون موتور خودرو بودند، اما با پیشرفت تکنولوژی سیستم انژکتوری جای کاربراتور را گرفته است.

انژکتور به دلیل آن که دارای سوراخ های بسیار ریز و حتی کمتر از دو میلی متر برای انتقال بنزین به داخل موتور است و بسیار سریع بسته می شود، اگر ناخالصی زیادی در بنزین وجود داشته باشد خیلی سریع این دریچه های ظریف و کوچک را میدود می کند و مانع از انتقال و پمپاژ مناسب بنزین به موتور می شود و سبب کاهش توان موتور و عملکرد خودرو می شود.

پس بهتر است با صرف هزینه کم از وارد آمدن خسارت به موتور ماشین جلوگیری کنیم.

کشورمان با تولید بهترین صافی بنزین پژو ارزان علاوه بر تامین بازارهای داخلی بخشی آن را به کشورهای اروپایی، آفریقایی و آسیایی نیز صادر می کند.

همچنین فیلترها از دو نوع فیلتر بنزین و فیلتر روغن برای خودرو تشکیل شده اند.

برخی کارشناسان بر این باورند که در هنگام تعویض فیلتر روغن، فیلتر بنزین نیز تعویض شود، البته ممکن است حتی پس از یکبار سوختگیری از یک جایگاه، این سوخت دارای حجم وسیعی از ناخالصی باشد که باید بلافاصله اقدام به تعویض فیلتر کنیم.

برند های مطرح سازنده صافی بنزین فلزی پژو

امروزه شاهد این هستیم که برندهای خارجی و ایرانی فراوانی در بازار داخلی وجود دارند.

متاسفانه اکثر مشتریان امکان تشخیص مناسب فیلتر را ندارند و همین موضوع باعث شده است بسیاری از سودجویان بازار با فروش فیلترهای نامناسب و بی کیفیت بازار را در دست خود بگیرند.

برندهای مطرحی در کشورمان وجود دارند که با بهره گیری از بهترین امکانات و بر اساس استانداردهای برترین خودروسازان دنیا اقدام به تولید بهترین برندهای صافی بنزین فلزی پژو کرده اند.

در هنگام خرید فیلتر به این نکته توجه داشته باشید که برخی از تولیدکنندگان به جای استفاده از کاغذهای مخصوص برای فیلتر از کاغذهای معمولی استفاده می کنند.

متاسفانه بسیاری از صافی های بنزین از مقصد کشور چین و با کیفیتی نامرغوب وارد کشور ما می شوند که در مقایسه با برندهای داخلی که حتی بخشی از بازار صادراتی کشورهای دنیا را به خود اختصاص داده اند، از کیفیت پایین تری برخوردار هستند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
حمید زمانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120918262
شماره تلفن ثابت:02149279930
پاسخگویی واتس اپ کلیک کنید
آدرس کانال: Irans_oil_filter_Market@
پست الکترونیکی: zamani.oil.co@gmail.com

مطلب پیشنهادی

آخرین قیمت صافی بنزین لیفان ایکس ۶۰

در بازار صافی بنزین، قیمت صافی بنزین لیفان ایکس 60 دارای رنج های متونعی است. که به خریدار اجازه خرید محصول، با توجه به کیفیت آن، نوع برند تولید کننده و همچنین ت

پاسخی بگذارید

بازرگانی زمانی