مجموعه زمانی شما را به خرید بهترین محصولات انواع روغن خودرو و گریس و انواع فیلتر دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت بهترین فیلتر بنزین لندکروز

آنچه در این مقاله می خوانید...

اندازه و ابعاد مختلف فیلتر بنزین بازار صادرات فیلتر بنزین لندکروز

قیمت بهترین فیلتر بنزین لندکروز را می توانیم از سایت های اینترنتی که قیمت های آن کاملا به روز می باشد دریافت کنیم همچنین می توانیم از مراکز پخش لوازم یدکی خودرو نیز تهیه و استفاده کنیم

قیمت بهترین فیلتر بنزین لندکروز

اندازه و ابعاد مختلف فیلتر بنزین

اندازه و ابعاد مختلف فیلتر بنزین

ابعاد مختلف فیلتر: عملیات جدا سازی و خالص کردن روغن از انواع و اقسام آلاینده ها بحث مهم و البته چالش بر انگیزی در صنایع مختلف در سال های جاری بوده است که محتاج ایده ها و طرح های علمی جدید است. یکی از مهمترین مباحث در این حوزه جدا سازی آلودگی های روغنی یا مواد نفتی از مخلوط آب و روغن به وجود آمده است در صنعت پتروشیمی، چرم، نساجی، صنایع غذایی و … می باشد که خیلی رو به افزایش است.

در همین حوزه درخواست زیاد جهت توسعه شیوه های تاثیر گذار و البته ارزان قیمت جهت از بین بردن انواع و اقسام آلاینده های روغنی از سطوح  و از بین بردن آلودگی های نفتی در سیستم های آبی تولید شده است.

شیوه های وابسته بر غشا به سبب مقدار انرژی بالا و کارآیی در تصفیه انواع و اقسام گوناگون پساب های صنعتی در دنیای امروز بیشتر مورد بحث قرار گرفته است. با این حال یکی از بزرگترین مسئله های استفاده وسیع از غشاها، گرفتگی آن ها به سبب جذب سورفکتانت ها و یا مسدود شدن حفرات با کمک گرفتن از قطرات روغن می باشد که باعث کاهش دادن قابل توجه فلاکس عبوری می گردد.

گسترش تکنولوژی سطوح و به وجود آوردن سطوح با ترشوندگی گزینش پذیر نسبت به آب و روغن به جهت بالا بردن راندمان و به وجود آوردن خاصیت ضد گرفتگی غشاها یکی از اصلی ترین راه حل های ویژه حل چالش های موجود است.

بنابراین دست یابی به علم و دانش فنی و گسترش آن در مورد ساخت پوشش های فوق آب گریز و یا فوق روغن گریز  با کمک از اکسیدهای فلزی بر روی پایه متخلخل از جنس فولاد ضد زنگ به سبب موافق بودن خوب با خیلی از مواد مورد رسیدگی قرار گرفت. از این جهت، متخصصان دانشگاه علم و صنعت موفق شدند با شیوه ای مقرون به صرفه و فناوری نانو، فیلتری جهت جدا کردن روغن و آب از هم را طراحی و پیاده سازی کنند.

قیمت متناسب و پایین، سمی نبودن، پایداری حرارتی بسیار زیاد، دارا بودن مقاومت مکانیکی بالا، شکل گیری متناسب، سایز منفذ های قابل هماهنگی، کاربرد مستقیم در صنایع و همینطور به سبب دارا بودن بافت منظم و یکنواخت جزو موارد و موضوعات قابل رسیدگی در این حوزه است.

بازار صادرات فیلتر بنزین لندکروز

بازار صادرات فیلتر بنزین لندکروز

صادرات فیلتر بنزین: یکی از نمایندگی های صادر کننده فیلتر داخلی، سایت فروش آنلاین ما است که مشتریان می توانند با خیال راحت از محصولات متنوع ما خریداری نمایند.

حمید زمانی

 

من در حوزه روغن خودرو مشغول به کار هستم

مجموعه زمانی شما را به خرید بهترین محصولات انواع روغن خودرو و گریس و انواع فیلتر دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *