مجموعه زمانی شما را به خرید بهترین محصولات انواع روغن خودرو و گریس و انواع فیلتر دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت بازاری فیلتر روغن ورنا

آنچه در این مقاله می خوانید...

معروفترین برند فیلتر روغن ورناتفاوت ساخت فیلتر روغن ورنا با ماشین های دیگرتقسیم بندی فیلتر روغن درجه یک

فیلتر روغن یکی از مهم ترین قطعاتی ست که بر روی اتومبیل ها نصب می شود و وظیفه ای که بر عهده دارد این است که ناخالصی هایی که در روغن موتور وجود دارد را به خوبی جدا کرده و مانع از ورود آن ها به داخل سیستم موتور اتومبیل می شود؛ معمولاً هر کدام از اتومبیل ها بر مبنای مشخصات خود از فیلتر روغن خاصی استفاده کرده و از کارایی آن برخوردار می شود؛ قیمت فیلتر روغن ورنا که یکی از بهترین نوع قطعات ساخته شده در این زمینه است، بسیار مناسب است و در بازار و فروشگاه های مخصوص ارائه قطعات اتومبیل به فروش می رسد.

قیمت بازاری فیلتر روغن ورنا

معروفترین برند فیلتر روغن ورنا

معروفترین برند فیلتر روغن ورنا مهم ترین وظیفه ای که بر عهده فیلتر روغن می باشد این است که روغن مخصوص موتور را به خوبی تمیز کرده، ناخالصی های آن را جدا نموده و سپس وارد موتور نماید؛ اگر روغنی که وارد موتور می شود از کیفیت خوبی برخوردار نباشد و یا ذرات آلودگی و کثیفی در آن زیاد باشند و به همین صورت وارد موتور شود، استهلاک موتور به شدت افزایش یافته و پس از مدت کوتاهی می سوزد؛ اما با نصب یک فیلتر روغن موثر و استاندارد می توان از بروز چنین مشکلاتی جلوگیری نمود و یک روغن خالص و بدور از آلودگی را برای موتور اتومبیل فراهم نمود.
برند معروف فیلتر که این روزها در فروشگاه های کشورمان به چشم می خورد، فیلتر روغن ورنا است که از باکیفیت ترین مواد اولیه ساخته شده است و کارایی بی نظیر و منحصر به فردی که دارد، آن را تبدیل به معروفترین برند فیلتر روغن در کشورمان نموده است.

تفاوت ساخت فیلتر روغن ورنا با ماشین های دیگر

اگر بخواهیم در مورد تفاوت ساخت فیلتر روغن ورنا با ماشین های دیگر سخن بگوییم باید به این نکته اشاره کنیم که این کالا با کیفیت بسیار مرغوب و تحت لیسانس یکی از معتبرترین شرکت های آلمان ساخته شده است و با کارایی و کیفیت خود از آسیب های احتمالی به خودروی شما جلوگیری به عمل می آورد.
از دیگر مشخصات فیلتر ورنا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ساخته شده از کاغذ سلولزی مرغوب با تراکم بالا
  • اورینگ داخلی آن ساخته شده با استفاده از سیلیکون ۹۰ درصد
  • مناسب برای خودرودهای هیوندای ورنا با دنده اتومات و دستی
  • قیمت بسیار مناسب

یکی از مهم ترین نقش هایی که روغن ماشین ایفا می کند این است که موتور را خنک کرده و از حرارت آن می کاهد و فیلتر روغن یکی از مهم ترین پارامترها برای پاکسازی و خالص سازی روغنی ست که به موتور ماشین می رسد و به همین سبب از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

تقسیم بندی فیلتر روغن درجه یک

تقسیم بندی فیلتر روغن درجه یک معمولاً تقسیم بندی فیلتر روغن درجه یک بر مبنای موضوعاتی از قبیل گرانوی و همچنین سطح کیفیت روغن های موتور تعیین می شود؛ با این وجود به شما پیشنهاد می کنیم قبل از این که اقدام به خرید این محصول نمایید، از کارشناسان خبره ای که در این زمینه وجود دارند در مورد نوع فیلتر روغنی که برای ماشین شما بهترین عملکرد را به همراه خواهد داشت سوال نموده و سپس با آگاهی کامل اقدام به خرید روغن موتور مورد نظر خود نمایید.

سالم ماندن موتور، پیستون و سیلندرها در سلامت خودرو نقش بسیار مهمی ایفا می کند و یک روغن فیلتر خوب و استاندارد می تواند به میزان بسیار زیادی در سلامتی این قطعات اتومبیل نقش عمده ای را ایفا نموده، عمر و دوام آن ها را به میزان زیادی افزایش دهد.
یکی از نکات مهمی که همواره باید آن را رعایت نمایید این است که به موقع اقدام به تعویض فیلتر روغن اتومبیل خود کنید، چرا که در اثر گذر زمان این فیلترها کیفیت و کارایی خود را از دست می دهند و دیگر نمی توانند مانند سابق اقدام به پاک سازی روغن موتور نموده و این موضوع می توان آسیب جدی را برای موتور اتومبیل شما به وجود آورد.

حمید زمانی

 

من در حوزه روغن خودرو مشغول به کار هستم

مجموعه زمانی شما را به خرید بهترین محصولات انواع روغن خودرو و گریس و انواع فیلتر دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *