مجموعه زمانی شما را به خرید بهترین محصولات انواع روغن خودرو و گریس و انواع فیلتر دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش فیلتر هوا جیلی شاسی بلند

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع فیلتر هوا جیلی شاسی بلندقیمت فیلتر هوا جیلی امگرند اسپرت

جنس، کیفیت و دوام  فیلتر هوا  تأثیر زیادی بر روی ماشین شما دارد، و اگر به آن توجه نکنید، ممکن است خسارات زیادی به ماشین شما وارد شود، در این مقاله با خصوصیات  فیلتر هوا جیلی  بیشتر آشنا می شویم.

فروش فیلتر هوا جیلی شاسی بلند

انواع فیلتر هوا جیلی شاسی بلند

انواع فیلتر هوا جیلی شاسی بلند

فیلتر هوا تأثیر زیادی روی ماشین شما دارد، و اگر در مورد آن توجه و دقت لازم را داشته باشید، می تواند برای ماشین شما بسیار مفید واقع شود، و اگر آن را جدی نگیرید می تواند باعث خسارات جبران ناپذیر زیادی شود.

یکی از دلایلی که شما باید  فیلتر هوای  ماشینتان را زود به زود تعویض کنید، این است که با این کار مصرف سوخت خودروی شما به شکل قابل توجهی کاهش پیدا می کند، و این امر  باعث صرفه جویی در مصرف سوخت می شود، جالب است بدانید که تعویض فیلتر هوا  14 درصد به بهتر کار کردن ماشین هایی که با  سیستم کاربراتور  کار می کنند کمک می کند، و در ماشین هایی که با  سیستم انژکتوری  کار می کنند، باعث افزایش درصد شتاب ماشین تا ۶ الی  11 درصد  می شود.

تحقیقات انجام شده نشان دهنده ی این است که تعویض به موقع و نصب فیلتر هوای با کیفیت باعث شده که خودرو  بتواند ۱۰  درصد بیشتر از قبل مسافت طی کند، به این صورت که فلیتر تمیز باعث تسریع در ورود جریان هوا به موتور خودرو می شود، و باعث بیشتر شدن عملکرد آن می شود، و همین روند باعث کاهش مصرف سوخت در خودرو می شود.

یکی از تأثیرات بدی که فیلتر کثیف بر خودرو می گذارد این است که باعث می شود هوای کمتر وارد موتور شود، و همین موضوع باعث خفگی موتور می شود، و وقتی که هوای کمتری به موتور وارد شود، موتور احتیاج بیشتری به سوخت پیدا می کند.

فیلتر هوا با این که فواید زیادی دارد از قیمت پایینی برخوردار است و علاوه بر آن تعویض این نوع فیلتر بسیار آسان می باشد، و صاحب خودرو می تواند خودش عمل تعویض را انجام دهد، اما باید به این نکته توجه کند، که فیلتر هوای مناسب با مدل ماشین خریداری نماید.

پیشنهاد ما برای خودروهای جیلی فیلتر هوای ۲۲۰۲۰ می باشد.

قیمت فیلتر هوا جیلی امگرند اسپرت

قیمت فیلتر هوا جیلی امگرند اسپرت

قیمت فیلتر هوا به نکات مختلفی بستگی دارد، که شامل  نوع، جنس،  شرکت سازنده، نوع خودرو، و… می شوند، شرکت های زیادی  فیلتر های هوا  را تولید می کنند، و ما قصد داریم، یکی از معتبر ترین آن ها را به شما معرفی کنیم، برای خرید  فیلتر هوا اسپرت و انواع دیگر می توانید به سایت www.carfilter.ir مراجعه کنید.

حمید زمانی

 

من در حوزه روغن خودرو مشغول به کار هستم

مجموعه زمانی شما را به خرید بهترین محصولات انواع روغن خودرو و گریس و انواع فیلتر دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *