بازرگانی زمانی
خانه / فیلتر هوا خودرو / فروش بهترین فیلتر هوای خودرو به قیمت کارخانه ای

فروش بهترین فیلتر هوای خودرو به قیمت کارخانه ای

فیلتر هوای خوردو یکی از وسایل ضروری برای خودرو می باشد که با جلوگیری از ورود ذرات ریز و گرد و غبار به خودرو باعث کار کردن صحیح خودرو می شود. این فیلتر ها در مصرف سوخت تاثیر به سزایی دارد و در صورت خراب بودن فیلتر، مصرف سوخت بالا می رود. این فیلتر ها از ورود هوای آلوده به داخل کابین نیز جلوگیری می کند. فروش فیلتر هوا خودرو در همه نمایندگی ها به فروش می رسد که سایت ما نماینگی مجازی نیز محسوب می شود. فروش بهترین فیلتر هوای خودرو به قیمت کارخانه ای در فروشگاه اینترنتی ما انجام می گیرد که از استقبال بسیار خود صاحبان خوردو سبک و سنگین رو به رو شده است. 

فروش بهترین فیلتر هوای خودرو به قیمت کارخانه ای

بزرگ ترین نمایندگی خرید و فروش فیلتر هوای خودرو در ایران

بزرگ ترین نمایندگی خرید و فروش فیلتر هوای خودرو در ایراندر ایران نمایندگی های مجاز خودرو به تعداد زیادی وجود دارد ولی بزرگ ترین نمایندگی خرید و فروش فیلتر هوای خودرو فروشگاه اینترنتی ما می باشد که با چند دهه فعالیت مستمر، یکی از معروف ترین فروشگاه لوازم یدکی خودرو نیز می باشد. 

نمایندگی فیلتر هوای خودرو یکی از نمایندگی های پر فروش می باشد که این قطعه برای تمام خودور های ایرانی و غیر ایرانی کاربرد دارد. 

با توجه به نقش موثر فیلتر هوا برای خودرو باید در نگهداری از آن دقت کافی داشته باشید و در صورت خراب بودن باید آن را در اسرع وقت تعویض کنید. نگهداری و تعویض آن بسیار آسان و کم هزینه می باشد ولی در صورتی که در تعویض و نگهداری سهل انگاری شود، ضرر های پر هزینه و جبران ناپذیری به خودرو وارد می کند. 

معتبر ترین شرکت های تولید کننده فیلتر هوای خودرو در کشور

معتبر ترین شرکت های تولید کننده فیلتر هوای خودرو در کشور، انواع مختلف آن را تولید می کند ولی ارزان ترین نوع آن، فیلتر های کاغذی هستند که به دلیل نصب آسان، بسیار پر طرفدار می باشند. 

فیلتر هوای کاغذی یا سلولزی توان جذب بالایی دارد و می تواند  ۸۰ تا ۹۰ درصد آلودگی های محیط را جذب کند و مانه ورود به ماشین شود و از این رو باعث کارآیی بهتر موتور خودرو و کاهش هزینه سوخت شود. 

نوع دیگری از این فیلتر ها، فیلتر هوای اسفنجی می باشد که اغلب برای ماشین های سنگین و تراکتور ها کاربرد دارد. البته جدیدا برای ماشین های مسابقه ای نیز از آن استفاده می کنند. این نوع فیلتر ها قیمت بالاتری دارند ولی فیلتر های کاغذی برای خودرو های سواری مناسب تر می باشد. 

آخرین نوع آن، فیلتر هوای کتانی می باشد که از قیمت بسیار گران تری برخوردار می باشد ولی به دلیل عمر طولانی و کارآیی بالا ارزش این هزینه را دارد. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
حمید زمانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120918262
شماره تلفن ثابت:02149279930
پاسخگویی واتس اپ کلیک کنید
آدرس کانال: Irans_oil_filter_Market@
پست الکترونیکی: zamani.oil.co@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید و فروش انواع فیلتر هوا با کیفیت و قیمت مناسب

فیلتر هوای خودرو از جمله سیستم های تهویه ای در اتومبیل بوده که بسیار واجب و ضروری و حائز اهمیت می باشند. این فیلترها باعث تهویه هوای ورودی به موتور و سوخت ماشین

دیدگاهتان را بنویسید

بازرگانی زمانی