مجموعه زمانی شما را به خرید بهترین محصولات انواع روغن خودرو و گریس و انواع فیلتر دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشگاه فروش فیلتر هوا سراتو

آنچه در این مقاله می خوانید...

اهمیت تعویض فیلتر هوا خودرو بازار خرید فیلتر هوا سراتو

فیلتر هوا سراتو به عنوان مهمترین قطعه در مسیر هوای ورودی خودرو قرار می گیرد و باعث پاکسازی هوای ورودی و تنظیم ورود آن به داخل خودرو میشود. برای تهیه فیلتر هوا سراتو برند های زیادی در حال فعالیت هستند که می‌توانند این محصول را در کیفیت های متفاوت در فروشگاه فروش محصولات و قطعات مربوط به  این خودرو به مشتریان معرفی نمایند.

فروشگاه فروش فیلتر هوا سراتو

اهمیت تعویض فیلتر هوا خودرو

اهمیت تعویض فیلتر هوا خودرو اهمیت تعویض فیلتر هوا خودرو بسیار زیاد است زیرا فیلتر هوا در موتور خودرو ها نقش حیاتی را برعهده می ‌گیرد و در صورت نبود یا بی کیفیت بودن آن هوای همراه گرد و خاک وارد داخل موتور می ‌شود و باعث اختلال در سیستم سوخت ‌رسانی و مسدود شدن کاربراتور و سوزن های انژکتور می‌شود و خسارت‌های بسیار زیادی به موتور خودرو وارد می شود.

در راستای این موضوع طراحان موتور خودرو ها برای جلوگیری از این آسیب های احتمالی ترجیح می‌دهند در مسیر ورودی هوا، فیلتر متناسب با نیاز هوای موتور تهیه کرده و توصیه کنند در زمان های مناسب کاربران این فیلترها تعویض نمایند.

فیلتر هوا با عملکرد موتور گرد و خاک و ذرات معلق در هوا را به خود جذب می کند و این امر باعث فرسوده شدن فیلتر می‌شود. در راستای این موضوع باید به زمان دقیق تعویض فیلتر هوا توجه کنید.

فیلتر هوای فرسوده در راستای بسته شدن منافذ کاغذ دیگر قادر به عبور دادن مقدار لازم هوا نخواهد بود و این کار باعث اختلال در کارکرد موتور می‌شود. یکی از مهم‌ترین خسارت‌های آن می‌توان به احتراق ناقص در موتور و در پی آن تولید دود و افزایش گازهای مضر اشاره کرد.

علاوه بر این قدرت موتور در چنین شرایط به نحو چشمگیری کاهش پیدا می ‌نماید و باعث ایجاد فشار بر روی قطعات اصلی موتور میشود.

با تفاسیر فوق می‌توان گفت اهمیت تعویض به موقع فیلتر هوا بسیار زیاد است .معمولاً هر فیلتر‌ هوا بسته به شرایط آب و هوایی منطقه بین ۵ تا ۱۰ هزار کیلومتر نیاز به تعویض دارد و باید به این زمان توجه بسیار زیادی کرد.

بازار خرید فیلتر هوا سراتو

بازار خرید فیلتر هوا سراتو خرید فیلتر هوا سراتو با کیفیت بالا و قیمت مناسب جزو مهم ترین هدف های خریداران این محصول می باشد زیرا کیفیت و قیمت مناسب در کنار یکدیگر دو پارامتر اصلی برای خرید این کالا به حساب می آیند.

 برای برخی از خریداران و مصرف‌کنندگان این کالا این سوال پیش می آید که از کجا میتوان یک فیلتر مرغوب و با قیمت مناسب خریداری کرد؟  در پهلوی پاسخ به این افراد می توان گفت امروزه مراکز زیادی  برای ارائه این محصول به مشتریان در سراسر کشور هستند که امر خرید را بسیار آسان و بی دردسر کردند.

این مراکز بیشترین فعالیت خود را در بستر اینترنت به مشتریان ارائه می دهند و بازار خرید این محصول را در این بستر بسیار پر رونق نموده اند و توانسته رضایت مشتریان را نیز در این مرکز به دست آورند.

حمید زمانی

 

من در حوزه روغن خودرو مشغول به کار هستم

مجموعه زمانی شما را به خرید بهترین محصولات انواع روغن خودرو و گریس و انواع فیلتر دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *