مجموعه زمانی شما را به خرید بهترین محصولات انواع روغن خودرو و گریس و انواع فیلتر دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشنده اصلی فیلتر روغن مان

آنچه در این مقاله می خوانید...

ظرفیت جذب فیلتر روغن چقدر است؟بازار صادرات فیلتر روغن مان

با پیشرفت علم و تکنولوژی و با اختراع وسیله ای به نام اتومبیل برای راحتی کار انسان ها و راحت تر شدن رفت و آمد بشر روز به روز اختراعات جدیدی و به صورت پیشرفته تر و تکامل یافته تر وارد بازار میشود هر اتومبیلی علاوه بر سوخت برای حرکت کردن  نیاز به چیز های دیگری دارد از جمله روغن برای روان کردن و استهلاک موتور ماشین که بسیار ضروری است.

هر روغنی ممکن است حاوی نا خالصی باشد و برای جلوگیری از ورود ناخالصی ها به درون موتور باید از فیلتر روغن استفاده کرد یکی از بهترین فیلتر روغن های موجود در بازار فیلتر روغن مان است که از کیفیت بسیار خوبی برخوردار است.

وظیفه فیلتر روغن مانند فیلتر هوا است که مانع از ورود ناخالصی های موجود در روغن موتور و براده های فلزی که از موتور ماشین جدا شده میشود و نمی گذارد این ناخالصی ها به موتور برسد و باعث نقص شود.

فروشنده اصلی فیلتر روغن مان

ظرفیت جذب فیلتر روغن چقدر است؟

ظرفیت جذب فیلتر روغن چقدر است؟ روغن موتور برای راحتی و آسانی قطعات فلزی اتومبیل استفاده میشود.

روغن موتور باعث کمتر شدن اصطحکاک قطعات موتور میشود و عمر این قطعات را طولانی میکند و مانع از خرابی زودرس و تعمیر اتومبیل میشود.

هر گاه بخوایم روغن موتور را تعویض کنیم فیلتر روغن را نیز باید تعویض شود زیرا وقتی روغن تازه را به جای روغن مثبت میریزند ناخالصی های زیادی بین اجزای موتور وجود دارد که با ورود روغن تازه به سوی موتور حرکت میکنند و ظرفیت جذب فیلتر روغن محدود است و ربطی به برند و گونه خاصی ندارد و  باید به موقع تعویض شود تا خاصیت خود را از دست ندهد زیرا اگر منافذ فیلتر روغن مسدود شود دیگر خاصیتی ندارد و به کار نمی آید پس بهتر است در زمان تعویض روغن اتومبیل فیلتر روغن را هم تعویض کنید تا از خرابی های احتمالی خودرو در آینده تا حد امکان جلوگیری کنید .

بازار صادرات فیلتر روغن مان

بازار صادرات فیلتر روغن مان در گذشته کشور ما نیز وارد کننده فیلتر روغن خودرو بوده است اما با کمک دانشمندان ما دست به تولید انبوه فیلتر روغن زده اند تا جایی که امروزه بازار صادرات فیلتر روغن بسیار داغ بوده و به کشورهای دیگر صادر میکنند.

کیفیت فیلتر روغن مان بسیار خوب بوده و از کیفیت خوبی برخوردار است و با نمونه خارجی تفاوت آنچنانی ندارد.

شما میتوانید برای خرید فیلتر روغن داخلی با کمک به تولید داخل و همچنین خرید با کیفیت ایرانی با مشاورینسایت ما تماس گرفته و راهنمایی لازم را جهت ارتباط با مدیر فروش و خرید مناسب و به صرفه را دریافت کنید و خرید خود را با خیال راحت انجام دهید و در درب منزل تحویل بگیرید. 

حمید زمانی

 

من در حوزه روغن خودرو مشغول به کار هستم

مجموعه زمانی شما را به خرید بهترین محصولات انواع روغن خودرو و گریس و انواع فیلتر دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *