مجموعه زمانی شما را به خرید بهترین محصولات انواع روغن خودرو و گریس و انواع فیلتر دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عمده فروشی فیلتر بنزین جیلی

آنچه در این مقاله می خوانید...

طول عمر بسیار بالا فیلتر بنزین قیمت کارخانه ای فیلتر بنزین جیلی

بنزین، سوخت ضروری و مورد نیاز هر وسیله نقلیه ای می باشد اما برای سوخت بهتر، بدون فیلتر امکان پذیر نمی باشد. فیلتر بنزین جیلی یکی از فیلتر های با کیفیت و بدون سیم است که در تصفیه سوخت از رطوبت و آلودگی، بسیار پر قدرت عمل می کنند. این فیلتر ها دائمی نیستند و بعد از پر شدن آنها از جرم و کثیفی، نیاز به تعویض دارند بنابراین خرید این محصولات به صورت عمده به صرفه تر می باشد و از تخفیف ویژه ای هنگام خرید آنها از عمده فروشان نیز برخوردار خواهید شد. 

عمده فروشی فیلتر بنزین جیلی

طول عمر بسیار بالا فیلتر بنزین

طول عمر بسیار بالا فیلتر بنزین فیلتر وظیفه پاکسازی بنزین را برعهده دارد و طول عمر فیلتر بنزین به عوامل مختلفی همچون کیفیت فیلتر، میزان آلودگی هوا، جدید یا قدیمی بودن خودرو و میزان کارکرد هر خودرو نیز بستگی دارد. گفتنی است که فیلتر بنزین جیلی از طول عمر بالایی برخوردار است و در صورت کم بودن میزان آلودگی هوا شهری که در آن زندگی می کنید دوام بیشتری خواهند داشت اما در شهر هایی همچون تهران، اصفهان که آلودگی زیادی دارند از عمر فیلتر ها می کاهند. 

قابل ذکر است که مدل ماشین هم می تواند در طول عمر خودرو تاثیر گذار باشد، یعنی هر چقدر مدل ماشین به روز تر باشد کار تصفیه آنها نیاز کمتری به فیلتر دارد و در نتیجه عمر بیشتر خواهند کرد. اما قابل ذکر است که به علت گران قیمت نبودن فیلتر بهتر است نهایتا بعد از هر بیست هزار کیلومتر تعویض شوند تا به خودرو آسیبی وارد نشود. این زمان تقریبی است و نمی توان زمان دقیقی برای تعویض و عمر فیلتر ها تعیین کرد. 

قیمت کارخانه ای فیلتر بنزین جیلی

قیمت کارخانه ای فیلتر بنزین جیلی

فیلتر بنزین یکی از اجزای مهم و ضروری هر خودرویی است بنابراین امکان چشم پوشی از آنها وجود ندارد. قابل ذکر است که هر مدل خودرو، فیلتر خاص خود را نیاز دارد و مسلما قیمت آنها با یکدیگر متفاوت خواهد بود. خرید به قیمت کارخانه ای فیلتر ها و به صورت عمده برای افرادی که کلینیک ماشین و یا تعمیرگاه خودرو دارند نیز توصیه می شود. 

چرا که به علت مصرف روزانه و بالا آنها، خرید با قیمت ارزان تر می تواند سود بیشتری برای صاحبان این نوع کسب و کار داشته باشد. از این نظر که تعمیرکاران سرشان شلوغ و کارشان وقت گیر است می توانند محصولات مورد نیاز خود را از سایت های معتبر اینترنتی هم سفارش دهند و یا اینکه به صورت تلفنی با عمده فروشان و یا کارخانه های تولید کننده برای سفارشات خود در تماس باشند. 

حمید زمانی

 

من در حوزه روغن خودرو مشغول به کار هستم

مجموعه زمانی شما را به خرید بهترین محصولات انواع روغن خودرو و گریس و انواع فیلتر دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *