بازرگانی زمانی
خانه / فیلتر خودرو چینی / اولین مرکز پخش فیلتر خودروهای چینی

اولین مرکز پخش فیلتر خودروهای چینی

اولین مرکز پخش انواع فیلتر خودروهای چینی در کجا قرار دارد؟ چرا صاحبان خودروهای چینی با کمبود لوازم یدکی و فیلترهای خودرو مواجه هستند؟
موتور خودروها برای اینکه خوب کارکنند و در عملکردشان کوچکترین اختلالی بوجود نیاید، باید از ورود هر گونه ذرات و ناخالصی که باعث صدمه به سیستم کاریشان می شود جلوگیری به عمل آید. در خودرو این وظیفه برعهده فیلتر هوا، فیلتر روغن و فیلتر بنزین است.
وجود این فیلتر ها برای هر خودرویی الزامی بوده و به مالکان خودرو توصیه می شود هر ۲۰۰۰ کیلومتر نیز برای عملکر بهتر این فیلتر ها را بررسی کنند. چرا که این فیلتر ها مستقیما بر روی مصرف سوخت، شتاب بیشتر ماشین، افزایش طول عمر موتور و غیره تاثیر دارد.

فیلتر خودروی چینی

فیلتر خودروی چینی

در چند سال اخیر مشاهده کرده ایم که خودروهای چینی سهم بیشتری از بازار ایران را برده اند و به نوعی توانسته اند خیابانهای ایران را تسغیر کنند. اما باید گفت به دلایلی با کمبود لوازمات و وسایل جانبی این خودرو ها رو به رو هستیم، شاید دلیل این امر کمبود مراکز و نمایندگی های خدماتی برای انجام سرویسهای دوره ایی است.
اما خوشبختانه برخی از تولید کنندگان معتبر داخلی توانسته اند این نگرانی ها را رفع کرده و کالاهای ضروری و مورد نیاز این اتومبیل هارا تامین کنند و در دسترس مصرف کنندگان قرار دهند.
یکی از لوازمات ضروری این خودروها، فیلتر ها بوده که خوشبختانه هم شرکت های تولیدی داخلی توانسته انواع فیلترها را متناسب با هر مدل ماشینی با بکارگیری مواد درجه یک و مرغوب در ساخت آن به بازار عرضه کنند. و هم مراکزی با وارد کردن فیلترهای اصلی و اورجینال کمبود فیلتر ها و لوازمات جانبی را جبران کنند.

فروش عمده

این مراکز علاوه بر پخش انواع فیلترهای هوا، فیلترهای روغن، صافی بنزین ها و فیلتر های کابین متناسب با هر مدل و ماشینی، به صورت خرد و عمده تمام محصولات در دسترس عموم قرار داده اند.
منبع: لوازم اتومبیل ایران

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
حمید زمانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120918262
شماره تلفن ثابت:02149279930
پاسخگویی واتس اپ کلیک کنید
آدرس کانال: Irans_oil_filter_Market@
پست الکترونیکی: zamani.oil.co@gmail.com

پاسخی بگذارید

بازرگانی زمانی