مجموعه زمانی شما را به خرید بهترین محصولات انواع روغن خودرو و گریس و انواع فیلتر دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

اولین مرکز پخش فیلتر خودروهای چینی

آنچه در این مقاله می خوانید...

فیلتر خودروی چینی

اولین مرکز پخش انواع فیلتر خودروهای چینی در کجا قرار دارد؟ چرا صاحبان خودروهای چینی با کمبود لوازم یدکی و فیلترهای خودرو مواجه هستند؟
موتور خودروها برای اینکه خوب کارکنند و در عملکردشان کوچکترین اختلالی بوجود نیاید، باید از ورود هر گونه ذرات و ناخالصی که باعث صدمه به سیستم کاریشان می شود جلوگیری به عمل آید. در خودرو این وظیفه برعهده فیلتر هوا، فیلتر روغن و فیلتر بنزین است.
وجود این فیلتر ها برای هر خودرویی الزامی بوده و به مالکان خودرو توصیه می شود هر ۲۰۰۰ کیلومتر نیز برای عملکر بهتر این فیلتر ها را بررسی کنند. چرا که این فیلتر ها مستقیما بر روی مصرف سوخت، شتاب بیشتر ماشین، افزایش طول عمر موتور و غیره تاثیر دارد.

فیلتر خودروی چینی

فیلتر خودروی چینی

در چند سال اخیر مشاهده کرده ایم که خودروهای چینی سهم بیشتری از بازار ایران را برده اند و به نوعی توانسته اند خیابانهای ایران را تسغیر کنند. اما باید گفت به دلایلی با کمبود لوازمات و وسایل جانبی این خودرو ها رو به رو هستیم، شاید دلیل این امر کمبود مراکز و نمایندگی های خدماتی برای انجام سرویسهای دوره ایی است.
اما خوشبختانه برخی از تولید کنندگان معتبر داخلی توانسته اند این نگرانی ها را رفع کرده و کالاهای ضروری و مورد نیاز این اتومبیل هارا تامین کنند و در دسترس مصرف کنندگان قرار دهند.
یکی از لوازمات ضروری این خودروها، فیلتر ها بوده که خوشبختانه هم شرکت های تولیدی داخلی توانسته انواع فیلترها را متناسب با هر مدل ماشینی با بکارگیری مواد درجه یک و مرغوب در ساخت آن به بازار عرضه کنند. و هم مراکزی با وارد کردن فیلترهای اصلی و اورجینال کمبود فیلتر ها و لوازمات جانبی را جبران کنند.

فروش عمده

این مراکز علاوه بر پخش انواع فیلترهای هوا، فیلترهای روغن، صافی بنزین ها و فیلتر های کابین متناسب با هر مدل و ماشینی، به صورت خرد و عمده تمام محصولات در دسترس عموم قرار داده اند.
منبع: لوازم اتومبیل ایران

حمید زمانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه زمانی شما را به خرید بهترین محصولات انواع روغن خودرو و گریس و انواع فیلتر دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *