بازرگانی زمانی
خانه / صافی بنزین / آخرین قیمت صافی بنزین پراید ارزان

آخرین قیمت صافی بنزین پراید ارزان

برای اطلاع از اخرین قیمت صافی بنزین پراید ارزان میتوانید به سایت های ارائه دهنده ی لوازم یدکی خودرو و فروشگا های آنلاین محصولات مربوط به خودرو مراجعه نمایید.خرید به صورت آنلاین ارزان تر خواهد بود.
صافی بنزین خودرو از قطعات بسار مهم اما در عین حال ارزان برای خودرو به شمار می آید. برای اطلاع از اهمیت این قطعه ابتدا تو ضیحی مختصر در مورد عملکرد آن و تاثیر آن روی خودرو ارائه میدهیم.

صافی بنزین پراید ارزان

عملکرد صافی بنزین خودرو

بنزین مورد استفاده ی ما که به راحتی با مراجعه به جایگاه های سوخت تز آن استفاده میکنیم، مسیر طولانی ای را طی میکند تا به این مرحله یعنی، جایگاه های سوخت شهری برسد.
این مسیر طولانی موجب میشود تا بنزین دچار ناخالصی شده که این ناخالصی ها میتواند از مخزن نفت کش ها یا مخازن موجود در جتیکاه های سوخت شهری وارد آن شده باشد.
همچنین بنزین پس از وارد شدن به باک خودرو هم دچار ناخالصی میشودريا، که این ناخالصی ها، ممکن است از طریق فرسایش قطعات پلاستیکی یا فلزی موجود در مسیر خودرو ئارد بنزین شوند.
عملکرد بسار مهم صافی های بنزین به همین ناخالصی ها برمیگردد. وظیفه ی این قطعه که در مسیر عبور بنزین در جهت رسیدن به موتور قرار دارد، سد و مانع شدن در برابر ورود ناخالصی های نام برده به موتور است.

صافی بنزین پراید ارزان

روش های خرید صافی بنزین پراید ارزان

  • به صورت آنلاین از طریق سایت ها و مراکز فروش آنلاین محصولات خودرو
  • به صورت حضوری از طریق فروشگاه های موجود در بازار

حتما به این نکته توجه شود که با خرید انلاین این محصول را به قیمت کمتری نسبت به بازار تهیه میکنید. دلیل ان حذف واسطه های موجود است.
اطلاع از آخرین قیمت صافی پراید
صافی های بنزین به قیمت های متفاوتی در بازار موجود میباشند. تفاوت این قیمت ها به دلیل تفاوت در کیفیت و برند سازنده ی قطعه می باشد.
جهت اطلاع و اطمینان از قیمت این صافی های بنزین میتوان به سایت های فروش آنلاین مراجعه نمود.
با خرید انلاین این محصولات از قیمت ارزان تر و سهولت خرید آن لذت ببرید.

صافی بنزین پراید ارزان

عوارض استفاده ازصافی بنزین نامناسب در خودروی پراید

اگر صافی بنزین مورد استفاده ی شما برای خودروتان نامناسب باشد باعث میشود، ناخالصی ها از صافی عبور کرده و وترد موتور خودرو شود.
این اتفاق باعث خرابی سوزن انژکتور وکاهش راندمان و قدرت موتور و خودرو شود.
در مورد زمان تعویض صافی باید بدانید که هر چه مدل خودرو بالاتر باشد، باید با فاصله کمتری نسبت به تعویض این قطعه اقدام کردد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
حمید زمانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120918262
شماره تلفن ثابت:02149279930
پاسخگویی واتس اپ کلیک کنید
آدرس کانال: Irans_oil_filter_Market@
پست الکترونیکی: zamani.oil.co@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت خرید صافی بنزین موتور به صورت انبوه

صافی بنزین یکی از اجزایی می باشد که برای جلوگیری از ورود گرد و غبار به داخل باک ماشین و موتور مورد استفاده قرار می گیرد. این صافی پس از مدتی کثیف شده و باید تعو

دیدگاهتان را بنویسید

بازرگانی زمانی